Klimalar her ne kadar yazın serinlemek için kış mevsimlerin de ise ısınmak için ideal birer teknoloji harikaları da olsalar belli bir nem düzeyinden dolayı olarak bir çok mikroorganizmalara ev sahibi yapmaktadırlar. Klimalar aracılığı ile üreyebilen ve bir çok insana da büyük bir risk taşıyan hastalıkların bakterilerin ev sahipliğini yapmaktadırlar. Klima hastalığı olarak da  bilinen lejyoner hastalığı zatürre hastalığı gibi üst solunum yolu sorunlarına yol açmakta ve ciddi oranda ortaya büyük bir sorun olarak gelebilmektedir. Bu klima hastalığı olan lejyoner hastalığının belirtileri ise şöyledir.

Beden ısının artması yani ateşinizin çıkması.

Halsizlik hissiyatınızın bulunması.

Eklem ağrılarının ortaya çıkması.

Geçmek bilmeyen kuru öksürükler.

Balgam çıkarma ve balgam çıkarma konusun da zorluk yaşanması.

Şiddetli baş ağrısı.

Bilinciniz de hissedilen bulanıklık.

Nefes darlığının yaşanması.

Sürekli olarak uykuya meyilli olmak.

Peki bu lejyoner hastalık en çok kimler de görülmektedir. Şu şekil de sıralayabiliriz.

50 yaş ve üstün de olan kişiler.

Astım ve KOAH rahatsızlığına sahip olan kişiler.

Bebek ve çocuklar da.

Kanser tedavisi görmekte olan hastalar da.

Uzun süreli bir şekil de kortizon tedavisi görmüş olan hastalar da.

Organ nakli olmuş hastalar da.

Bu rahatsızlığın hastalığın tedavisi mümkündür. Erken tanı ile kolay bir şekil de atlatılmaktadır. Öncelikle doktor muayenesinden geçmeli ve bu rahatsızlığı kapmış olduğunu yeri ve ya nedeni belirtmeniz gerekmektedir. Bu lejyonlar hastalığı konmuş olan hastalara antibiyotik ilaç takviyesi yapılmaktadır. Erken tanı konması sayesin de hızlı bir şekil de iyileşme sürecine girmiş olacaksınızdır.

Bizler teknik servis olarak sizlere kullanmış olduğunuz klimalarınız hakkın da sağlıklı bir şekil de bilgilendirmeler yapmaktayız. Sizlerin sağlığını ve memnuniyetinizi ön plan da tutmaktayız. Sizlerin çok daha sağlıklı ve verimli bir şekil de marka içerikli klimalarınızı kullanmanız açısından bir çok yenilikçi olan teknolojik ürünleri ve parçaları takip etmekte ve sizlere ne gibi sağlık sorunları oluşturabileceğini de öğrenmekteyiz. Sizlerin sağlıklı bir şekil de kullanmanız adına her daim kaliteli ve titiz bir şekil de teknik servis hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

SERVİSİ ARA