Teknoloji geçmişten günümüze kadar bir çok açıdan gelişme ve büyüme kapasitesine sahip olmuş ve hayatımızın her alanın da vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Zamandan tasarruf etme kullanım açısından kolaylık gibi bir çok fonksiyonda da aktifliğini korumuş ve kullanıcıların yapmak istedikleri ve ya yerine getirmek istedikleri eylemleri kolay bir şekil de bir tuş ile bir programlama ile gerçekleştirmişlerdir. Bu teknoloji çağının gelişmesi ile birlikte gelişmiş ve enerji tasarrufu da sağlamış olan ve hemen hemen her ev de her sinema salonların da sinemalar da toplantı odaların da bankalar da restaurantlar da konutlar da en aktif bir şekil de kullanılan cihazlardan biri ise klimalardır. 

Klimalar teknoloji ile gelişerek plus ve artı plus özelliği ile çevre dostu ve enerji yakım faaliyetini tasarruflu bir şekil de gerçekleştirmiş bir cihazdır. Yaz mevsimin de serinlemek amaçlı kış mevsimin de ise ısınma ihtiyacımızı birebir karşılayan bir teknolojik alettir. Her bir teknoloji cihazlar kullanımdan kaynaklı olarak ve ya kullanım faaliyeti gösterildiği zamanlar da olumsuz durumlar nedeni ile ortaya arızalar meydana getirebilmekte ve ya yanma bozulma kırılma gibi hasar görmektedir ve siz değerli müşterilerimizin klimalarınızı kullanma eyleminizi kısıtlayıcı durumlar ile karşı karşıya bırakmaktadır. 

Bizler teknik servis olarak sizlerin ne marka içerikli olursa olsun kullanmış olduğunuz klimalarınızın her türlü onarımını bakımını montajını tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Değiştirilmesi gereken hasar görmüş arıza meydana getirmiş olan parçaların değişimini yapmakta ve tamir edilmesi gereken parçaların tamiratını gerçekleştirmekteyiz. İstanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmetini sunmakta ve 1 yıl işçilik aynı zaman da da orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

SERVİSİ ARA