Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok klimalar da teknoloji ile birlikte gelişerek çok daha kaliteli ve elektrik ve çevre bilincine uygun olarak tasarruf enerjisi sağlamışlardır klimalar en çok aktif kullanım zamanları yazın serinlemek amacı ile kullanılmaktadır. Bankalar da alışveriş merkezlerin de hemen hemen her ev de rastaurantlar toplantı odaların da sinema salonların da ve sinemalar da kullanım faaliyeti göstermişlerdir. Klima cihazları da diğer cihazlar gibi bir çok olumsuz sebepten dolayı olarak ve ya kullanım eyleminin yanlış olmasından kaynaklı olarak arızalar meydana getirebilmekte ve almış olduğu ana parçaların hasarlarından dolayı siz değerli müşterilerimizin kullanım eylemini kısıtlayıcı ve ya sınırlayıcı durumlar meydana getirebilmektedir. 

Bu gibi durumlar da en doğru yapılması gereken eylem ise her teknolojik cihazların teknik servisi olduğu gibi bizler de teknik servis olarak aramnızdır. Zira sizlerin müdahale etmesi sonucu kullanmış olduğunuz klimalar bir sonraki kullanım eylemin de çok daha büyük sorunlar meydana getirebilmekte ve maddi açısından sizlere zor bir durum ile karşı karşıya bırakabilmektedir. Bizler teknik servis olarak sizlerin kullanmış olduğunuz klimalarınızın her türlü bakımını onarımını montajını tamiratını yapmakta ve değiştirilmesi gereken hasar görmüş arızalanmış parçaların değişimini sağlamaktayız. 

Vermiş olduğumuz bu teknik servis hizmetin de kullanmış olduğunuz klimalarınızın bakımını bizzat konuca usta eğitimli ve her soruna çözüm odaklı bir şekil de yaklaşan ve işini özverili bir şekil de yapan profesyonelce çalışan personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. İstanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Bakım hizmetimizden mutlaka % 100 memnuniyet duyacaksınız. 

SERVİSİ ARA