Klimalar her daim yaşantımız da kullanmış olduğumuz büyük ve küçük boyutlarda ki teknolojik cihazlardır. Günümüz teknolojinin gelişmesi ile birlikte herkesin cebine uygun bir şekil de üretimi sağlanmış ve bir çok markaların üretim sağlamış oldukları cihazlardan bir parça halien gelmiştir. Klimalar yazın en çok serinlemek için kullanmış olduğumuz cihazlar haline gelmesi ile birlikte en aktif bir şekil de kullanım faaliyeti gösterilen bir cihazdır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektrik verimi ve çevre tasarrufu olarak plus artı plus olarak üretimleri sağlanmış ve cebinize yakacak derece de faturalarınızın gelmesini engellemişlerdir. Kışın bile aktif kullanımı sayesin de bir çok odanızın ısı düzeyini orta seviyeye çekmiş ve siz değerli insanların doğru kullanım işlevine göre daha da uzun bir şekil de kullanma olasılığı sağlanmıştır. Mutlaka bildiğiniz bir şey vardır ki o da her teknoloji cihazın bir kullanım süreci bedeli vardır. İşte bu kullanım süreci bedeli dolması sonucun da arızalar meydana getirme her hangi bir ana parçasının hasar alması sonucu sizlerin sağlığını olumsuz etkileme kullanım faaliyetini kısıtlayıcı durumlar meydana getirebilmektedir. Böyle olumsuz durumla karşı karşıya kalmanız sonucun da her teknolojik cihazların teknik servis hizmeti olduğu gibi bizlere de teknik servis hizmetinden destek almak amaçlı ulaşabilirsiniz. Arıza meydana getirmiş ve ya bazı ana parçaların yanması bozulması sonucu hasar görmüş bakımı onarımı yapılması gereken ve değiştirilmesi gereken parçaların değişimi için bizlere yani teknik servis hizmetimize telefon numaramız aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çağrı merkezi numaramız 0216 313 30 25 – 0212 295 62 11 arayarak hatta bekleme yapmadan iletişime geçebilir ve teknik servis hizmetimizden destek sağlayabilirsiniz. Bizler her daim sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.


SERVİSİ ARA