Geçmişten bu yana sizlere en kaliteli teknik servis hizmeti sunarak sizlerin kullanmış olduğunuz hangi marka olursa olsun kullanmış olduğunuz klimalarınızın tamiratını bakımını onarımını ve değiştirilmesi gereken parçaların yedek parçası ile değişimini sağlamaktayız. 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de çalışmakta ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok yenilikçi klima cihazlarını da tanıyor olmaktayız. Sizlere çok daha kaliteli ve eksiksiz bir şekil de teknik servis hizmeti sunuyor ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plan da tutmaktayız. 


Biz klimaservisim.com hakkımız da olarak sizlere en kaliteli gelişmiş teknolojinin hayatlarınıza katmış olduğu diğer yenilikçi klimaları tanıyarak ve ana parçaların önemini kullanımını her hangi bir sorun meydana getirdiği vakit nasıl bir çözüm ile onarılacağını öğrenerek sizlere garanti içerikli hizmetler sunmaktayız.istanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servisi vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu kaliteli teknik servis hizmetin de teknolojiyi adım adım takip ediyor ve bizler de kullanmış olduğunuz klima cihazları ile birlikte gelişiyoruz. Her türlü marka içerikli klimaların tamiratını tadilatını onarımını montajını gerçekleştiriyor ve aynı zaman da da ne tür arıza meydana getirirse getirsin ve ya ne tür ana parçası olsun ve ya diğer parçaları olsun ne gibi hasarlar almış olursa olsun değişimini gerçekleştiriyor ve orijinal yedek parça garantisi sunuyoruz. 


Kullanmış olduğunuz klimalarınızın montajını tamiratını bakımını konuca usta olan ve her türlü soruna çözüm odaklı yaklaşan ve işini özverili yapan profesyonelce teknik servis hizmeti veren personellerimiz ile gerçekleştiriyor ve sizlerin kullanmış olduğunuz klimalarınızı daha sağlıklı ve uzun bir süreçte kullanmanıza destek olmaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

SERVİSİ ARA