Klimalar geçmişten bu yana kadar teknolojinin gelişmesi ile birlikte hemen hemen her ev de toplantı odaların da sinemalar da restorantlar da arabalar da en aktif bir şekil de kullanılan ve kolay kullanım ve ayarlayabilme programlayabilme özelliği ile herkesin vazgeçilmez bir teknolojik cihazlardan biridir. Klimalar da ileri ki zamanlar da kullanım faaliyeti gösterdikleri zamanlar da ve ya kullanma ihtiyacı duyduğunuz an da çalıştırdıktan sonra istenmeyen durumlar meydana getirebilmektedir. Klimalar da en çok rastlanan olaylardan biri ise klima cihazınızın ısıtma görevini verimli bir şekil de yerine getirememesidir bunun bir çok nedenleri ve ya sebepleri mevcut olmaktadır. Bu sorun ile karşı karşıya kalmanız durumun da lütfen aşağıda ki maddeler de geçen konuları kontrol ediniz.

İstenilen ısı ayarı programlanması doğrumu kontrol ediniz ve doğru bir şekil de ayarlama yaptığınızdan emin olunuz.

Klima cihazlarınızın iç ünitesin de her hangi bir tıkanıklık olup olmadığını kontrol ediniz. İç ünite de tıkanıklık olması sonucu istenilen ısı verimini sağlayamayabilir bundan dolayı olarak filtrenin temiz olduğundan emin olunuz.

Klima cihazınızı kullanmış olduğunuz ortamda ki sıcaklığı kontrol ediniz yani ısı kaybı gerçekleştirebilecek kapı ve camların kapalı olduğundan emin olunuz.

İç ve dış ünitenin verimli bir şekil de çalışmasına hava emilimini engelleyebilecek her hangi bir cismin klimanızın önünde durmadığından emin olun. Eğer böyle bir durum varsa klimanızın bu ısı yayılım görevini engelleyen cismi eşyayı önünden kaldırın. Hava akımının çok daha sağlıklı ve verimli bir şekil de çalışmasını sağlayın.

Klimanızın fan ayarını yani hız düzeyini arttırın.

Bu kontrolleri yapmanız doğrultusun da istenilen ısı verimi doğru bir şekil de gerçekleşecektir. Eğer ki marka içerikli klimalarınız da bu yeteri kadar ısıtmama durumu devam ediyor ise en kısa zaman içerisin de bizlerle iletişime geçin.

Bizler teknik servis olarak sizlerin kullanmış olduğunuz marka içerikli klimalarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını gerçekleştirmekte ve değiştirilmesi gereken parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini sağlamaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız.

SERVİSİ ARA