Klimalar geçmişten bu yana bir çok alan da alışveriş merkezlerin de evler de toplantı odaların da sinema salonların da ve sinema alanların da arabalar da en aktif bir şekil de kullanılan ve yaz mevsimlerin de serinlemek amacı ile kış mevsimlerin de ise ısınmak amacı ile kullanılan ve enerji verimi ile aktif bir şekil de çalışma performansı gösteren birer teknolojik cihazlardır. Kolay kullanımı ve hızlı bir şekil de programlanabilme ihtiyaç duyulması halin de çabuk bir şekil de ayarlanabilme özelliği ile herkesin vazgeçilmez olan birer teknolojik cihazlar haline gelmektedir. Kullanmış olduğunuz marka içerikli klimalar bir süre sonra yanlış kullanımdan kaynaklı olarak ve ya da yanlış bir şekil de programlanması sonucu iç ve ya dış ünitenin arızalanması ana parçalarının hasar görmesi yanması ve ya bozulması sonucu siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olduğu zamanlar da kullanma eylemini engelleyici ve ya kısıtlayıcı ve aynı zaman da da can sıkıcı durumlar meydana getirebilmektedir.  Klimalar da en çok rastlanılan sorunlardan biri ise klima kompresörünün arıza meydana getirmesi ve belirtilerinin neler olduğudur.

Klima aracınızın bilya aksamın da gelen sese dikkat edilmesi çok önemlidir. Islık sesine benzer bir ses meydana getirebilmektedir.

Klima cihazınızı çalıştırdığınız zaman müşür soketinden ses gelmesi de bu arızanın bir belirtisidir.

Klima cihazınızı çalıştırdığınız zaman motor parçasından ses gelmesi de bu sorunun birer belirtisidir.

Bir sürtünme eylemin de ortaya çıkan sesin de meydana gelmesi bu arızayı belirtmektedir.

Bizler teknik servis olarak sizlere çok daha kaliteli ve sağlıklı bir şekil de teknik servis hizmeti sunabilmek adına her daim 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz her bir teknik servis hizmetin de sizlere 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi vermekte ve sunmuş olduğumuz her bir teknik serviste % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız. İstanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız.

SERVİSİ ARA