Klimalar hemen hemen her ev de toplantı odaların da alışveriş merkezlerin de restaurantlar da sinemalar da ve sinema salonların da aktif bir şekil de kullanım faaliyeti gösterilen teknolojik cihazlardır. Klima cihazları yaz mevsimlerin de serinlemek amacı ile ideal bir makine kış mevsimlerin de ise ısınmak amacı ile en büyük ihtiyacı sağlayan kurtarıcı bir makinedir. Her marka adını taşıyan ve bir çok çeşitli özelliklere kullanım fonksiyonlarına sahip olan klima cihazları mevcuttur. Kolay kullanım ve istenilen programı ayarlamayı hızlı bir şekil de yapılması sayesin de her bir alıcı müşterisini tatmin etmiş ve vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. klima cihazları da diğer teknolojik cihazlar gibi olumsuz nedenlerden kaynaklı olarak kullanım işleminin yanlış olmasından kaynaklı olarak yanlış bir şekil de programlamadan ve ya da ayarlamadan kaynaklı olarak ortaya bir çok çeşitli arızalar meydana getirebilmekte ve bazı parçaların yanması bozulması ezilmesi kırılması ve benzeri hasarlar görmesinden kaynaklı olarak siz değerli müşterilerimizin kullanma faaliyetini engelleyici büyük sorunlar meydana getirebilmektedir. En çok rastlanılan arızalardan biri ise ve bu konu açısından sizlere küçük bir bilgilendirme yapma gereği duyuyoruz. Klima cihazlarınız da kompresör arızasının tespiti nasıl yapılmaktadır aşağı da belirtmekteyiz.

Marka içerikli klima cihazınızın bilye aksamından gelmekte olan sese dikkat etmek gerekmektedir ıslık sesine benzeyen bir ses gelebilmektedir.

Klima cihazınızı çalıştırdığınız zaman müşür soketinden ses gelmesi bu arızayı tespit etmek açısından bir yöntemdir.

Klima cihazınız da çalıştırdığınız zaman motor bölümünden sesin gelmesi bu arızanın belirtilerinden biridir.

Sürtünme sesine benzer bir ses çıkabilmektedir.

Bizler klima servisi olarak sizlerin bu tür arızalarını ve ya da hasar görmüş olan parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini yapmaktayız. Sizlerin kullanmış olduğunuz her marka içerikli klima cihazlarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını yapmaktayız. Sizlere her bir sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetlerin de ve desteklerin de % 100 memnuniyet garantisi vermekte ve aynı zaman da da 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi sunmaktayız.

SERVİSİ ARA