Beko klimalar geçmişten bu yana teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok alan da kullanılan ve elektrik akımı verimi açısından tasarruf sağlaması ile çevre ve doğa dostu niteliği taşıyan plus ve artı plus özelliğine sahip olan klima cihazlarıdır. En aktif bir şekil de kullanım süreçleri olduğu zamanlar ise yaz mevsimlerin de ve kış mevsimlerin de ısıtma soğutma özelliği ile ortam da bulunan havanın basınç ile gazdan sıvıya ve tekrardan sıvıdan gaz haline geçmesidir. Herkesin kullanım açısından vazgeçilmez bir parçası olmuş ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok ülkeler de de adını duyuran beko marka içerikli klimalardır. Beko klimalar da elektrik verimi ile çalışmakta ve kullanım açısından kolay bir şekil de programlayabilme ve ayarlayabilme özelliğine sahip olmaktadır. Bazı durumlar vardır ki kullanmış olduğunuz beko klimalar istenilen performansı sergileyememekte verimli ısıyı ve ya da soğuk hava dalgasını kullanım alanın da verimli bir şekil de çalışma görevini engelleyen arızalar meydana getirebilmekte ve hasarların görmesine sebep olmaktadır. Her bir klima cihazların da da olduğu gibi beko marka klimaların da arızalar meydana gelmesi sonucu bazı kodlamalar ile ne tür bir sorun meydana getirdiğini göstermektedir. Beko marka içerikli olan ve kullanmış olduğunuz klimalarınız da özellikle görülen kodlamalar şu şekil de sıralanmaktadır.

CH 21 ARIZA KODU ıpm arıza yani bir diğer deyiş ile kompresör mekanizmasın da aşırı bir miktar da akım arızası meydana getirmiş olduğunu göstermektedir.

CH 22 ARIZA KODU aşırı bir derece de akımın sorun niteliği taşıyacak seviye de ve arıza meydana getirmiş olduğunu göstermektedir.

CH 23 ARIZA KODU dc kapasitörün de düşük bir şekil de voltaj olduğunu arıza niteliğin de belirtmektedir.

Bizler beko klima servisi olarak sizlerin kullanmış olduğunuz beko marka klimalarınızın her türlü bakımını onarımını tamirini montajını gerçekleştirmekteyiz ve bu sunmuş olduğumuz sağlıklı ve kaliteli teknik servis hizmetin de siz değerli müşterilerimize % 100 memnuniyet garantisi sunmakta 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi de sunmaktayız.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP