Arçelik klimalar hemen hemen her alan da soğutma ve ısıtma görevi gören birer mekanik cihazlardır. Yaz mevsimlerin de serinlemek için kış mevsimlerin de ısınmak için ideal birer teknolojik cihaz haline gelmiş ve kullanım açısından bir çok avantaj sağlanmasından dolayı her ortama uygun boyutlar da ve çeşitler de üretimi sağlanmıştır. Arçelik klimalar da diğer klimalar gibi olumsuz durumlardan etkilenerek ortaya bir çok çeşitte arızalar meydana getirebilmekte ve hasar görmesi sonucun da siz değerli müşterilerimizin kullanmak istediğiniz zamanlar da kullanma ihtiyacınıza engeller oluşturmaktadır. Her bir klimalar da olduğu gibi Arçelik klimalarda da arıza işaretleri mevcuttur. Bunlar şu şekil de sıralanmaktadır.

E1 ARIZA KODU oda sensörün de arıza meydana geldiğini belirtmektedir.

E2 ARIZA KODU iç ünitenin arıza meydana getirmiş olduğunu uyarı niteliğin de göstermektedir.

E3 ARIZA KODU dış ünitesinin sensörün de arıza meydana gelmiş olduğunu uyarı olarak göstermektedir.

E4 ARIZA KODU fan motorunun arızası meydana gelmiş olduğunu göstermektedir.

E5 ARIZA KODU gaz kaçağı olduğunu belirtmektedir.

Bu kodlamalar aracılığı ile kullanmış olduğunuz Arçelik marka klimalarınız da ne tür arızalar meydana gelmiş olduğunu bilmekte ve ne yapıması gerektiğini de öğrenmiş olmaktasınız Arçelik marka klimanızı daha sağlıklı ve verimli bir şekil de kullanabilmek adına kullanma klavuzunu okumanızı tavsiye etmekte ve her çeşit arıza kodlamalar hakkın da verimli bir şekil de bilgiler kazanmanız açısından destek sağlamalısınız.

>

Bizler teknik servis olarak szilerin kullanmış olduğunuz Arçelik marka klimalarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını gerçekleştirmekte ve arıza meydana getirmiş olan ve ya da hasar görmüş olan yanmış ve ya bozulmuş olan parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini sağlamaktayız istanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetin de 1 yıl işçilik ve orijinal yedek parça garantisi vermekte ve aynı zaman da da % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

SERVİSİ ARA