• Pendik Klima Servisi

  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerinde 40 Varan Noktasında Servis Ağımızla Aynı Gün Servis İmkanı Sağlamaktayız.

  Detaylı İncele
 • Pendik Klima Tamiri

  Pendik Klima Cihazının Tamiri Onarımı Bakımı ve Montajı 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi Altında Hizmet Vermekteyiz.

  Detaylı İncele
TAMİRİ - BAKIMI - ONARIMI - MONTAJI
Pendik Klima Servisi

Profesyonel
İstanbul'un Tüm Semtlerine Klima Tamiri Onarımı Bakımı ve Montajı Hizmeti Vermekteyiz...

 • İstanbul Klima Servisi
 • İstanbul Klima Servisi
 • İstanbul Klima Servisi

1 YIL GARANTİLİ İŞÇİLİK

AYNI GÜN SERVİS

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Pendik Klima Servisi

Teknoloji ile birlikte bir çok üretilen cihazlar makineler aletler de kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf etme gibi bir çok fonksiyonlar ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimizin hemen hemen her alanın da kullanmanız da ve vazgeçilmez bir parça haline gelmektedir. Geçmişten bu yana bir çok ürünler çevre dosyu haline gelmiş ve elektrik veriminin çok daha az kullanım ve ihtiyaç giderme konusunda fazlalık göstermiştir. Özellikler de kullanmış olduğunuz klimalar da bu plus ve artı plus olarak hayatınız da hemen hemen en aktif bir şekil de kullanmış olduğunuz bir parça haline gelmiştir. 

Klimalar hemen hemen herkesin evin de bankalar da rastauranlar da sinemalar da ve sinema salonların da konutlar da en aktif bir şekil de kullanılan bir teknolojik cihazdır. Yaz mevsimlerin de serinlemek amaçlı kış mevsimlerin de ise ısınma ihtiyacınızı karşılama amacıyla kullanılan ve kullanım açısından kolay ve aktif olan bir cihazdır. Bu klima cihazları da diğer teknolojik ürünler olan bulaşık makinesi kurutma makinesi gibi bazı olumsuz durumlardan kaynaklı olarak ve ya yanlış elektrik verim akımından kaynaklı olarak arızalar meydana getirebilmekte ve ya bazı iç ve ya dış ünitelerin diğer parçaların hasar alması sonucu siz değerli müşterilerimizin kullanım ihtiyacını kısıtlayıcı durumlar meydana getirebilmektedir. Bizler teknik servis olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunuyor ve sizlerin kullanmış olduğunuz klimalarınızın ne marka içeriği olursa olsun her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını yapmaktayız ve değiştirilmesi gereken arıza meydana getirmiş ve ya hasar görmüş parçaların değişimini sağlamaktayız. Vermiş olduğumuz bu kaliteli teknik servis hizmetin de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plan da tutuyor ve % 100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Teknisyenlerimiz İle Her Marka Klimalarınızın Tamiri Bakımı ve Montaj Çözümleriniz İçin Çağrı Merkezimizi veya Servis Talep Formunu Doldurarak Arıza Kaydı Bırabilirsiniz..

1 YIL GARANTİ

1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi.

AYNI GÜN SERVİS

Tüm İstanbul'a Aynı Gün Servis İmkanı.

İstanbul Klima Servisi

PROFESYONEL SERVİS

Profesyonel Ekibimiz İle Çözüm Sunmaktayız.

KLİMA TAMİRİ

Her Marka Klima Bakımı ve Tamiri Hizmeti Sunmaktayız.

24/7 Çağrı Merkezi

Pendik Klima Servisi

0216 313 30 25

İsterseniz Çağrı Merkezimizi Arayarak Dilerseniz Servis Talep Formundan Hızlı Bir Şekilde Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

Yorumlar
Müşterilerimiz Ne Diyor?
SERVİSİ ARA
WHATSAPP