• Bulgurlu Diamond Klima Servisi

  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının Tüm Semtlerinde 40 Varan Noktasında Servis Ağımızla Aynı Gün Servis İmkanı Sağlamaktayız.

  Detaylı İncele
 • Bulgurlu Diamond Klima Tamiri

  Bulgurlu Diamond Klima Cihazının Tamiri Onarımı Bakımı ve Montajı 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi Altında Hizmet Vermekteyiz.

  Detaylı İncele
TAMİRİ - BAKIMI - ONARIMI - MONTAJI
Bulgurlu Diamond Klima Servisi

Profesyonel
İstanbul'un Tüm Semtlerine Klima Tamiri Onarımı Bakımı ve Montajı Hizmeti Vermekteyiz...

 • İstanbul Klima Servisi
 • İstanbul Klima Servisi
 • İstanbul Klima Servisi

1 YIL GARANTİLİ İŞÇİLİK

AYNI GÜN SERVİS

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Bulgurlu Diamond Klima Servisi

Diamond klimalar geçmişten bu yana bir çok alan da kullanım faaliyeti gösterilen ve vazgeçilemez bir parça haline gelmiş yaz mevsimlerin de serinlemek amacı ile kış mevsimlerin de ise ısınmak amacı ile kullanılan ideal bir teknolojik cihaz olmuştur. Üretiminde ki gelişmişliği ile doğa dostu haline gelmiş ve elektrik verimi ile çalıştığından dolayı büyük bir tasarruf sağlayarak siz kullanıcıların büyük bir masrafa girmesine engel olmuştur. Diamon klimalar günümüz de ise bir ok alışveriş merkezlerin de rastaurantlar da toplantı odaların da evler de en aktif bir şekil de kullanılan ve yaygın bir hale gelmiş büyük bir marka içerikli klima cihazlarıdır. Bu gibi cihazlar da kullanım sırasın da bazı olumsuz sebeplerden kaynaklı olarak arızalar meydana getirebilmekte ve ana parçaların iç ve ya dış ünitelerin hasar görmesi sonucu yanması bozulması gibi sorunlardan kaynaklı olarak siz değerli müşterilerimizin kullanım eylemini sağlıklı bir şekil de yerine getirme konusun da engelleyici kısıtlayıcı sorunlar meydana getirebilmektedir. Bizler teknik servis olarak sizlerin kullanmış olduğunuz diamon klimalarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını gerçekleştiriyor ve değişmesi gereken parçaları yedek parçalarımız ile değişimini sağlamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetin de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini öncü bilmekte ve % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız. 


İstanbulun Anadolu yakasının ve Avrupa yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmeti sunmaktayız. Bizlerle internet sitemiz üzerin de bulunan arıza hasar kaydı formunu doldurarak ve ya da dilerseniz eğer telefon numaramız ile çağrı merkezi hattımıza bağlanarak hatta bekleme yapmadan kolay ve hızlı bir şekil de irtibata geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Profesyonel Teknisyenlerimiz İle Her Marka Klimalarınızın Tamiri Bakımı ve Montaj Çözümleriniz İçin Çağrı Merkezimizi veya Servis Talep Formunu Doldurarak Arıza Kaydı Bırabilirsiniz..

1 YIL GARANTİ

1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantisi.

AYNI GÜN SERVİS

Tüm İstanbul'a Aynı Gün Servis İmkanı.

İstanbul Klima Servisi

PROFESYONEL SERVİS

Profesyonel Ekibimiz İle Çözüm Sunmaktayız.

KLİMA TAMİRİ

Her Marka Klima Bakımı ve Tamiri Hizmeti Sunmaktayız.

HIZLI SERVİS TALEBİ

Lütfen Formda İstenilen Alanları Doğru Bir Şekilde Doldurup Bizlere İletiniz.

Servis Kaydı Bilgileriniz*

24/7 Çağrı Merkezi

Bulgurlu Diamond Klima Servisi

0216 313 30 25

İsterseniz Çağrı Merkezimizi Arayarak Dilerseniz Servis Talep Formundan Hızlı Bir Şekilde Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

Yorumlar
Müşterilerimiz Ne Diyor?
SERVİSİ ARA